top img small

Laboratorium Analiz Chemicznych RevitaLAB jest częścią Parku Przemysłowo - Technologicznego Revita PARK, który znajduje się na terenie Nowego Baildonu w Katowicach. Obiekt znajduje się w śródmiejskiej strefie miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze arterie komunikacyjne (DTŚ, autostrada A4), co sprawia, że całość jest dobrze skomunikowana z innymi miastami regionu. W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, Dworzec PKP, PKS.

Park stanowi zespół zrewitalizowanych obiektów, które przystosowano do funkcji: biurowo-usługowej, szkoleniowo -konferencyjnej, logistyczno-produkcyjnej oraz naukowo-badawczej. Na terenie Parku znajduje się przestronny parking dla Gości oraz Najemców.

Otoczenie Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita PARK

W ofercie wynajmu powierzchni znajdą Państwo: zarówno biura, magazyny, pomieszczenia technologiczne, Laboratorium, jak i sale spotkań, szkoleniowe oraz konferencyjne. W ramach Parku powstały cztery strefy, które nawzajem się uzupełniają:

 

Strefa Biznesu

W tej strefie znajdują się nowoczesne powierzchnie biurowe z dostępem do infrastruktury IT oraz zaplecza usług wspierających rozwój firmy. Wszystko to stanowi profesjonalne otoczenie dla rozwoju innowacyjnego biznesu. Park jest miejscem dla firm, które chcą rozwijać się w atmosferze otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjność. Strefę Biznesu zlokalizowano w dwóch obiektach biurowych, przy ulicy Żelaznej 17c i 17d.

Revita PARK – Biurowiec B na zewnątrz

Strefa Przedsiębiorcy

W Strefie Przedsiębiorcy znajduje się hala logistyczno-produkcyjna, która stanowi integralną część Parku. Hala posiada dwie suwnice – 5- i 20-tonową, pomieszczenia magazynowo-produkcyjne oraz zaplecze socjalno-biurowe. Do wnętrza hali prowadzą dwie bramy wjazdowe. Wewnątrz obiektu można prowadzić produkcję lub przystosować ją jako magazyn wysokiego składowania.

Strefa Konferencji

Strefa Konferencji to miejsce przeznaczone do organizacji eventów, bankietów, konferencji i szkoleń nawet na ponad 200 osób. Znajduje się ona w biurowcach B i C, przy ulicy Żelaznej 17c - 17d w Katowicach. W ramach Strefy Konferencji wydzielono trzy obszary: biznesowy, szkoleniowy i naukowy; w ramach których  znajdują się: sala wykładowa oraz sale spotkań, sale szkoleniowe. W ramach obszaru naukowego dysponujemy również wysoko wykwalifikowaną kadrą i bazą dydaktyczną. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna posiada wiele możliwości konfiguracyjnych od sali konferencyjnej i video-konferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Całodobowa ochrona obiektów pozwala na korzystanie z sal nie tylko w godzinach pracy, ale również popołudniami i w weekendy.

Każda z sal wyposażona jest w:

  • meble konferencyjne,
  • projektor multimedialny,
  • tablice multimedialne,
  • ekrany multimedialne,
  • profesjonalne nagłośnienie.

Strefa Konferencji - BIZNES

Naszym celem jest stworzenie komfortowych miejsc do organizacji konferencji branżowych, spotkań biznesowych. W pierwszym obszarze Strefy Konferencji stworzyliśmy salę wykładową oraz mniejsze sale spotkań biznesowych, które ułatwiają zawarcie kontaktów biznesowych w czasie organizowanego większego wydarzenia, eventu, pokazu. Sąsiedztwo specyficznego business roomu – ABOGADA, pozwala również na organizację profesjonalnych przerw kawowych oraz lunchu. Znajdujące się w tej Strefie sale spotkań zostały specjalnie przygotowane do spotkań biznesowych zarówno handlowych, prezentacyjnych, jak i rozmów negocjacyjnych. Sale są dostosowane do spotkań kameralnych, jak i w większym gronie. 

Strefa Konferencji - SZKOLENIA

Park Przemysłowo-technologiczny REVITA PARK to również idealne miejsce dla rozwoju branży szkoleniowej oraz jednostek urzędniczych czy podmiotów, które prowadzą własne szkolenia. Z myślą o szkoleniach stworzyliśmy w obszarze szkoleniowym oprócz dostosowanej sali wykładowo-konfernecyjnej, dwie sale szkoleniowe, które zarówno mogą być wykorzystywane do szkoleń komputerowych, jak i networkinowych. Jeśli organizują Państwo mniejsze szkolenia, lub spotkania networkingowe oferta naszych sal szkoleniowych jest idealnym rozwiązaniem. W każdej z nich można utworzyć kącik cateringowy dla uczestników.

Strefa Konferencji - NAUKA

W ramach Strefy Transferu Technologii działa Laboratorium Technik Rewitalizacji, przy którym powstała Innowacyjna Strefa Open Space. W ramach strefy możliwe jest zarówno prowadzenie szkoleń chemicznych, jak i pokazów dla firm, szkół, jednostek badawczych. Nowoczesne Open Space zostało przystosowane do potrzeb zarówno dydaktycznych, jak i biznesowych.

Sala konferencyjna B1

Strefa Transferu Technologii

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK to idealne warunki dla działania środowiska naukowego. Infrastruktura laboratoryjna ma służyć badaniom nad technologiami rewitalizacyjnymi i innowacjami w rewitalizacji otoczenia. Dzięki współpracy Park - uczelnia możliwe stają się staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach i praktyki studenckie łączące pracę na uczelni i w firmie. Strefa Transferu Technologii stanowi platformę przepływu wiedzy i technologii pomiędzy jednostkami naukowymi, a przedsiębiorcami. Strefa ta znajduje się w biurowcach B i C, przy ulicy Żelaznej 17c - 17d. Na terenie Strefy znajduje się Laboratorium Analiz Chemicznych RevitaLAB, które wspomaga przedsiębiorców we wdrażaniu nowoczesnych technologii i przeprowadzaniu badań z zakresu rewitalizacji i remediacji. Na terenie Parku znajdują się moduły biurowo-laboratoryjne wyposażone w meble biurowe i laboratoryjne oraz media niezbędne do prowadzenia badań.

Laboratorium Analiz Chemicznych RevitaLAB

 

Jeśli interesuje cię nasza oferta kliknij i napisz lub zadzwoń – 693 340 760

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych nie będziemy mogli odpowiedzieć a wiadomość nie zostanie do nas przesłana.

Kreator formularzy by JoomlaShine